Přeskočit na obsah

DELL Nové pracovní stanice Precision

POSTAVTE SVOJI BUDOUCNOST NA PRACOVNÍCH STANICÍCH PRECISION

PUSŤE SE DO NĚČEHO VELKÉHO

Nové pracovní stanice řady Precision zvyšují produktivitu u všech aplikací a nabízí nečekaný výkon. Tvořte nové věci, předefinujte standardy a posouvejte hranice možného s pomocí spolehlivých systémů, které nabízí inteligentní výkon.

Řada 7000

Rozšiřte hranice svých nápadů pomocí pracovní stanice Precision 7820 Tower. S dvousocketovou architekturou pro maximální výkon

Řada 5000

Rozpracujte své nápady pomocí pracovní stanice Precision 5820 Tower. Nabízí vysoký výkon v novém, inovativním, všestranném a kompaktním provedení.

Řada 3000

Rozšiřitelná, spolehlivá a výkonná pracovní stanice v provedení Tower s podporou tvorby virtuální reality za dostupnou cenu.

Maximalizujte svoji produktivitu a ukažte svůj skutečný potenciál díky správným nástrojům.

Dell mobilní adaptér DA310

Univerzální řešení, které vám díky svým vlastnostem výrazně zvýší komfort při používání notebooku, tabletu nebo PC
s USB-C konektorem.

Monitor Dell UltraSharp 27 4K USB-C – U2720Q

Neuvěřitelně věrné barevné podání a čistý obraz na monitoru s úhlopříčkou 27“, rozlišením 4K a širokým barevným prostorem. Technologie VESA DisplayHDR™ 400, InfinityEdge a USB-C konektor s výkonem až 90W.

Bezdrátová klávesnice a myš Dell Premium – KM7321W

Zvládněte snadno multitasking až na třech různých zařízeních pomocí prémiové klávesnice a ergonomicky tvarované myši s programovatelnými tlačítky.

ZVOLTE SI OPTIMÁLNÍ ÚROVEŇ PODPORY
PŘEJDĚTE NA PODPORU PROSUPPORT PLUS, ABY VÁS PŘI PRÁCI NIC NEZDRŽOVALO.

ProSupport Plus je jediná komplexní služba podpory, která zahrnuje prioritní přístup k odborné pomoci, opravy nahodilého poškození a schopnost předpovídat a řešit problémy dříve, než se z nich stanou velké komplikace.* Díky nedávno zavedeným novinkám mohou správci IT nyní využívat na telemetrii založené poznatky a doporučení a na dálku řešit počínající problémy, předpovídat potřeby koncových uživatelů a urychlit odstraňování potíží.

* Podle analýzy společnosti Dell z března 2019.
Některé funkce ProSupport Plus nemusí být u některých produktů k dispozici.