Přeskočit na obsah

Ocenění CES 2022 Innovation Award pro Philips Momentum

PHILIPS MONITORS ZÍSKALA OCENĚNÍ CES 2022 INNOVATION AWARDS

Společnost Philips Monitors dnes oznámila, že získala ocenění CES® 2022 Innovation Awards za svůj 55” monitor Philips Momentum 559M1RYV, navržený speciálně pro Xbox. Letošní program CES Innovation Awards obdržel rekordně vysoký počet, více než 1800, příspěvků. Oznámení bylo učiněno ještě před CES 2022, nejvlivnější technologickou událostí světa, která se koná ve dnech 5. až 8. ledna v Las Vegas.

Program CES Innovation Awards, který vlastní a vyrábí Consumer Technology Association (CTA), je každoroční soutěž oceňující vynikající design a inženýrství ve 27 kategoriích produktů z oblasti spotřebních technologií. Produkty a řešení s nejvyšším hodnocením obdrží ocenění „Best of Innovation“. Panel elitních porotců z oboru, včetně zástupců médií, designérů, inženýrů a dalších, posuzoval příspěvky založené na inovacích, inženýrství a funkčnosti, estetice a designu.

Herní monitor Philips Momentum Designed for Xbox (559M1RYV) je navržen tak, aby fanouškům Xboxu poskytoval maximální zážitek a nastavil nový standard v herních monitorech pro konzole nové generace. Díky zahrnutí nové specifikace HDMI 2.1 je nyní možné konzolové hraní nové generace: s rozlišením 4K, rychlejší obnovovací frekvencí 120 Hz, podporou HDR s DisplayHDR 1000 a vždy nízkou latencí pro ultra čistý a ultraplynulý herní výkon na 55″ (139,7) cm) panelu. Philips Momentum 559M1RYV má speciálně navržený soundbar od inženýrů z Bowers & Wilkins, britské společnosti vyrábějící reproduktory, která je celosvětově uznávaná pro svůj inovativní design a zvukovou kvalitu, která vždy dotváří pohlcující herní zážitek.

„Jsme velmi hrdí a vděční za to, že jsme získali ocenění CES® Innovation Awards v kategorii herních produktů,“ řekl Stefan Sommer, Director of Marketing & Business Management Europe v MMD. „Philips Momentum 559M1RYV demonstruje naše vedoucí postavení v oblasti monitorů pro konzolové hráče. Naše monitory Momentum jim přinášejí nejplynulejší a nejpůsobivější herní možnosti na konzolích nové generace.“

 
Monitor můžete objedat pod kódem 208422088

Pro více informací a aktuality k CES 2022 navštivte CES.tech.